Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tanul a Corvinus...

Valaki tanul a Corvinus kereskedelem és marketing szakán?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz a matek ? Mennyi ideig kell kötelezően matekot is tanulni ezen a szakon?

2016. máj. 26. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megnyitod ezt: "Kereskedelem és marketing szak 2016/2017. I. évfolyam"


Két direktben tisztán matematikai tárgy van ránézésre ez alapján. Ha rákattintasz a tárgyak nevére, akkor a leírásukat is megnyitja böngészőben. Egyébként ez a Matematika I-II. majdnem minden szaknak van (ahol nem ez van, ott nehezebb), viszont nem fogom tudni neked megítélni, hogy milyen nehéz. Ha a közép szintű matek érettségin a kettesre mész, akkor baromi nehéz lesz, ha írsz egy ötöst, akkor valószínűleg menni fog.

2016. máj. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan màsik szakon vagyok de ugyanazok a tàrgyaink első évben. Lesz matek1 es matek2-d. Valoszinuleg ha bejutottal akkor nem kettes lett a matek erettsegid. Kelleni fog majd felkeszito ora biztosan szoval arra keszulj hogy kb 10ezer forint lesz vizsga elott a csoportos korrepetalas. Kb a 90%unk elment valamelyikre. Ezen kivul lesz mikro makrookonomia statisztika 1-2. targyad ahol szinten van szamolas, penzugy, masodik evtol szamvitel..stb szoval nem csak kamu hogy kozgazdasz leszel. De ha mar bekerultel, akkor hidd el menni fog mind, csak egy ket felkeszitore el kell jarni. :) ha van valami kerdesed amugy irhatsz nyugodtan. :)
2016. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most tudtam le az első évet... 2 matek van, matek 1, 2. Elég szar, legalább is nekem az volt, de teljesíthető. Két ZH van és abból lehet összeszedni 20-22 pontot, és akkor a vizsga 80 pontos, és 40 ponttól kettes. Általában 3-asra meg szokták csinálni az emberek. De a négyes se ritka.
2016. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!