Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kompetencia felkészítés,...

Coolhc kérdése:

Kompetencia felkészítés, hibás lett volna a válaszom?

Figyelt kérdés
Történt,hogy a kompetencia irás előtt a matematika tanárunk úgy gondolta egy korábbi kompetencia lappal készt fel minket az előttünk álló "nagy" feladatra(mert annyira komolyan vették).A házi feladatunk az alul belinkelt feladat volt,aminek a kérdése ez: "mennyit kell fizetni a tankolásért,ha az üzemanyag 275ft/liter? a tanár tőlem kérdezte a megoldást mire én mondtam neki,hogy"tanárnő 275forintot kellett fizetni literenként"Mire azt mondta,hogy ez hibás és beírt egy egyest.Visszakérdeztem az indokára mert a válaszom a kérdésre kielégítő volt.Hiszen a kérdésre válaszoltam,de azzal én is tisztába voltam,hogy a feladat konkrétan azt akarja,hogy számoljam ki mennyi fér a tankba.Ezért elkezdtem levezetni,hogy(gépészeti iskolába járok tehát értek hozzá egy kicsit)1,Az üzemanyag az nem az amit kérdez mert azt tüzelőanyagnak hívják 2,a kifolyt mennyiséget és a tank túlfolyójába folyt mennyiséget nem tünteti fel a tüzelőanyag-szintmérő.3,A tömlőben maradt mennyiséget sem tünteti fel.4,A feladat nem írja,hogy a tankot 3/4-é is töltötték fel vagy csak 87%-á ig.Tudom,hogy ez csak polgárpukkasztásom volt ,de attól még a válaszom helyes volt.Vagy nem?Várom válaszaitokat.

2016. máj. 26. 22:52
 1/2 A kérdező kommentje:
A kép lemaradt,nehogy azzal legek gynusítva hogy elferdítem az igazságot: [link]
2016. máj. 26. 22:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Én értékeltem volna a poént, az okoskodást viszont nem.
2016. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!