Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én vagyok a hibás? Hogy lehet...

Én vagyok a hibás? Hogy lehet ennyire bunkó velem a tanárom?

Figyelt kérdés

Egy ideig minden rendben volt,a matek tanárom szakkörére jártam,ami a fényépezéses és az újságírásos szakkör.Csakhogy a tanár áttette az időpontját egy olyan napra,amelyik nekem nem volt jó,ugyanis a kijelölt időpont a felvételi előkészítőmmel egybeesett,és természetesen inkább azt választottam,miután persze megkértem a tanárt,és megindokoltam,hogy miért.Szüksége úgysem volt nagyon rám,mert minden fontosabb dolgot a kedvencére bízott,engem és atöbbit pedig nem hagyott érvényesülni(az illető jegyeit matek órán is nagyon feljavította).Így kiléptem, mert semmi keresnivalóm nem volt ott,főleg,hogy a tanár nem ellenezte,hogy elmenjek,és közölte,hogy én választom,hogy hova megyek.A döntést neki is elmondtam,és szerintem nem tettem ezzel semmit sem.Eddig jogos,nem?

Az eset óta nem viselkedik velem valami szépen.Folyamatosan lealáz,hogy nem tudok matekozni,számolni sem tudok.Ez a tanárt egyébként senki sem szereti,mert igazságtalan,és mindenkinek,de legfőképpen nekem tudja a fejemet leordítani.Levonja a pontjaimat a dolgozatban,egyest ad és ma lealázott,mert leblokkoltam a táblánál,és ordítozva visszaküldött a helyemre.Pedig nem szemtelenkedtem,mert nem merek.Emellett dolgozatot is iratott velem,miközben már nem voltam hetek óta iskolában,influenza és agyrázkódás miatt(ezek egymás után következtek),és tudja,hogy amíg a külön matek tanárom el nem magyarázza,nem tudok semmit (az egész osztály külön tanárhoz jár,mert ő nem magyarázza el jól,és azt sem mondja el kétszer,nem magyaráz el semmit,csak leordítja a fejünket,hogy ezt sem értjük.)Ebben pedig az a rossz,hogy plussz pénz helyett már elsőre megérthetném.Mit tegyek?Elegem van.Ez ellen mit tegyek?Az én hibám?Nem beszéltem vissza,nincs oka erre!És hogy lehet velem ekkora köcsög,hogy direkt hív ki és lealáz?Állandóan ezt teszi,és NAGYON JÓL szórakozik!!



2016. márc. 21. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Kihív. Lefeleltet. Te nem tudod. Kapsz egy egyest. Következő órán javíthatsz. Nem teszed meg.

Sajnos, mégha nem is érzed fairnek jogos és akár jószándékú is lehet.

Ez van.

2016. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha az osztály kollektíven utálja a tanárt, akkor tessék szépen odasétálni az igazgatóhoz, és mondani neki, hogy ez meg ez a probléma, ha meg nem nagyon töri magát, akkor lehet kérvényt írni, amit mindenki aláír, arra már kell, hogy csináljon valamit, legrosszabb esetben jövőre már nem ő lesz a tanárotok. Meg persze lehet egy kicsit fenyegetőzni, hogy benne lesz a suli a tévében emiatt (meg gondolom nem csak ezzel van a probléma), szóval van mit bemutatni. Hidd el, orvosolni fogja a problémát.
2016. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Ez mind szép és jó amit leírtál de feltételezem hogy 8.os vagy ( felvételi ) akkor meg MI AZ ISTENÉRT NEM SZ*RSZ BELE EGY KICSIT??? Én is 8.os vagyok , kitűnő tanuló 82 pontos felvételivel mégis be tudom látni hogy a MÁSODIK FÉLÉVES JEGYEK NEM SZÁMÍTANAK ! Hülye az aki ilyenkor tanul, kimegy felelni ( nem tanultam/írja be az egyest/széles mosoly --> tökéletes megoldás ), főleg ilyen tanárnál... Töltsd a szabadidődet a barátaiddal és érezd jól magad , úgyis már csak három hónap van hátra :D
2016. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
A szokásos probléma. Ha tényleg ez a kollektív tapasztalat, akkor először az osztályfőnökkel kellene megbeszélni a jelenséget, ha ennek ellenére nincs változás, akkor lehet a vezetőséghez fordulni. Lényeges, hogy legyen valamivel alátámasztva, amit mondotok, mert különben félreérthetővé válhat.
2016. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!