Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemi felvételivel...

Az egyetemi felvételivel kapcsolatban szeretnék kérdezni? (Felvi jegyek beírása)

Figyelt kérdés
Amikor ki kellett tölteni az adatokat, ugye voltak a jegyek is. Én csak a tavaly év végit + a term. Tud. Tárgyakat töltöttem ki, mivel a mostani év végieket februárban még nem tudtam, de most már ilyet nem lehet beírni. Lehet ebből bajom?

2016. máj. 27. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiszen aki idén végezte ez a középiskolát (a többség) még nem tudhatta. Csak töltsd föl a bizonyítványod ide vonatkozó lapjait (azt a lapot is, amin szerepel, hogy befejezted a középiskolai tanulmányaidat és érettségi vizsgára bocsátnak).
2016. máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell tölteni a bizonyítványt, arról fogják leolvasni a jegyeidet. (A neked legkedvezőbb variációt veszik figyelembe.)

Amúgy felvi-n ezt leírják. :)

2016. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, én is így gondoltam, csak könnyen beparáztatom magam ilyen hülyeségekkel:)
2016. máj. 27. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelj majd oda, hogy ha a természettudományos tárgyat nem utolsó két évben tanultad utoljára, hanem pl. csak 10.-ig, vagy 11.-ig, akkor tölts fel minden releváns évre vonatkozó oldalt, ne csak a 11-12.-est majd! :)
2016. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!