Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 9. es vagyok. Lehetseges ugy...

9. es vagyok. Lehetseges ugy iskolat valltanom, hogy ne kelljen evet ismetelnem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 9.es vagyok es szakkozep iskolaba jarok amin a fobb tantargyak a real targyak. Viszont kozben adodtak gondok igy fel lettem mentve a szamolasok alol. Az osztalyfonok es a szuleim is jobbnak latnak ha sulit valtanek, mivel a human targyakbol joval erosebb vagyok igy fontoloba vettuk,hogy atmehetnek egy helyi gimibe magyar-tori szakra. Lehetseges az,hogy ugy menjek at,hogy ne kelljen evet ismetelnem? Ha mondjuk irnek osztalyozot nemely tantargybol?!

#Iskolavalltas
2016. máj. 28. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel szakosodott osztályba szeretnél átmenni inkább annál a giminél érdeklődj ahova át szeretnél menni, mert erre nem nagyon van így általános szabály. Hívjátok fel azt a gimit és beszéljetek az igazgatóval, hogy mit lehet csinálni.
2016. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van bizonyítványod, akkor mért kéne évet ismételni? Vagy felvesznek az új helyre, vagy nem.
2016. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szakközépbe, szakosított gimis osztályba vagy nyelvi osztályba akar átmenni nem elég hogy van bizonyítvány. Mivel ezeken a helyeken szaktantárgyak vagy emelt óraszámú tárgyak vannak le van maradva attól az osztálytól és ezért sokszor csak úgy vesznek át tanulókat hogy különbözeti vizsgát tesznek vagy újrakezdik az első évtől.
2016. máj. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!