Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mindennapos testnevelés...

Mindennapos testnevelés elkerülése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az órarendem szerint a szerdai napokon 3 testnevelés órám van (matek szakos suli!) Ebből ugye egy a normális tesi 2 pedig a mindennapos testnevelés része. Nem értem. Miért mindennapos, ha egy nap 3 van?? Igazából a baj az, hogy ez ugye 9. óráig elhúzódik ami azt jelenti, hogy azon a napon tanuláson kívül az ég világon semmit nem csináltam (melyik diák akarná ezt?) Van valami módszer ezen mindennapos testnevelés elkerülésére, anélkül, hogy egyesületben sportolnék?



2014. szept. 1. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom egy nap azért van plusz 2 tesi órád, hogy ne mind az 5 nap legyen tesid.
2014. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Nincs. Ha lenne, akkor a tanulók 99%-a meglépné. A mindennapos pedig csak szóhasználat, heti 5-öt akar jelenteni, de azt szervezés szempontjából nem lehet megvalósítani. Az mondjuk peches dolog, hogy egy napra esik három, de mindenre nem tudnak gondolni az órarendkészítésnél. Egy napod ilyen, ez van. Panaszkodj a miniszterelnöknek, ő találta ki.
2014. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Ez azért van, mert aki a jogszabályt írta már rég nem látott iskolát. Nem vették figyelembe a helyhiányt. Beütemezték ahogy tudták, ez van. Kibújni alóla, ugyanúgy, mint sima tesi alól, csak orvosi felmentéssel lehet.
2014. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Tavaly nekem is 3 tesim volt egy nap,ami így 9 óra volt az adott napon. Túlélte mindenki.
2014. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, igazából a 3 tesivel nem is lenne akkora gond, mert a testmozgás nem árt, csak azért szerintem érthető, hogy sírok a 9 órám miatt (+ hazaút)
2014. szept. 1. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
3%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Itt le van írva én írtam a másodikat.

2014. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!