Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövöre más egyetem, más...

Mostvagysoha kérdése:

Jövöre más egyetem, más szakra szeretnék menni. Ki kell fizetnem a tandíjat?

Figyelt kérdés
Röviden, sportszervezőre járok az ELTÉ-re, államira de jövőre szeretnék átiratkozni a Corvinus gazdalkodás és menedzsment szakjára, szintén államira. (pontok megvannak) Kérdésem, hogy 2 félévet jártam így a sportszervezőre, nem szereztem diplomát, szóval ki kell fizetnem a tandíjat? Vagy hogy van ez? Nincs esetleg valami kiskapu?

2016. máj. 31. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha befejezted a félévet és az év elején fogsz kiíratkozni akkor elvileg biztosan ki kell fizetned egy éves tandíjat (de a tanulmányi osztályon érdeklődd meg)
2016. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy osztott képzést egy félév után hagyhatod ott fizetés nélkül, utána az összeset ki kell fizetni, osztatlant két félév után még ott lehet hagyni fizetés nélkül
2016. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, mivel szakváltás esetén is mentesülsz ez alól. Szakváltásnak minősül az is, ha 1 éven belül újrafelvétellel kerülsz be a másik helyre, nem csak az átvétel.
2016. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Bár most jelenleg 3an 3 félét mondotok :) melyik a valós?
2016. máj. 31. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit a tanulmányi osztályodon fognak mondani!


De egyébként osztott képezés esetén 1 szemeszterig, osztott képzés esetén 2 szemeszterig úszod meg a fizetést, utána ki kell fizetni a képzésedbe ölt pénz felét. Ha közben máshova kezdesz járni, azt nem tudom.

2016. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Javítás:


De egyébként osztott képezés esetén 1 szemeszterig, osztatlan képzés esetén 2 szemeszterig...

2016. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!