Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol tanuljak tovább, ha író...

Hol tanuljak tovább, ha író szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Milyen szakot válasszak? Magyarra akartam először menni, de ott tanuló ismerőseim nem ajánlották. (Nincs sok köze az íráshoz, inkább nyelvtan, a kreatív írás modulra meg alig vesznek fel pár diákot, és inkább nem kockáztatok :D ) Gondolkodtam még esetleg az esztétikán, más sajnos nem jut eszembe, kreatív írás, pedig külön sehol nem indul...

2016. jún. 1. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is író szeretnék lenni, de szerintem ehhez nem kell végzettség. Leülsz, írsz és fejlődsz. Pályázatozz sokat, próbálj kapcsolatokat építeni. Egy csomó embert ismerek, aki ír, és tök más a szakmája. Én idén az orvosira jelentkeztem, mert nagyon szeretnék orvos lenni, és most jelent meg az első novellám nyomtatásban, szóval lesz referenciám, ha beküldök kiadónak. Nem a végzettség számít, ez nem egy olyan "szakma", ahova egy bizonyos diplomával kapsz belépőt. Bármit tanulhatsz, és mellette gyakorolj nagyon sokat.
2016. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem... ha írò szeretnèl lenni, ahhoz nem vègzettsèg kell, (ha csak nem szakmai dolgokat akarsz publikálni), hanem ìròi vèna.
2016. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!