Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki a SZOLNOKI...

Van itt olyan, aki a SZOLNOKI Perfektbe megy pénzügyi ügyintéző szakra, a munkaügyin keresztül?

Figyelt kérdés

Privit is írhattok! :)


Elvileg jún. 15-étől indul a képzés.



2016. jún. 1. 21:46
 1/1 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


Közben elindult a képzés. Munkaügyiben 3 hónapja ígérték, hogy indul, szóval május végétől egészen mostanáig kellett várni, de megérte.


A "szintfelmérő" nagyon nagyon selejtező volt. Csomó becsapós kérdéssel, logikai feladatokkal és százalékszámításon kivül más nem is nagyon volt benne.

(Egy feladatban pl grammról kellett átváltani kg-re...)

Ééés még volt akinek ez nehézséget okozott...! Szóval én másodfokú egyenletekkel meg egyenletrendszerrel meg nagyon dúrván összetett százalékszámításokkal készültem, de egy iszonyat könnyű, józan paraszti ésszel kidolgozható feladatot kaptunk. Számológépet vihettünk magunkkal, mást nem.


Mi kevesebb keresetpótlót kapunk vmiért...de nem lényeg :)


Szóval minden iskola minden megyében más, ezeket is azért írtam le, hogy ha valaki véletlen rákeres tudjon mire alapozni. :)

2016. aug. 17. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!