Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaptatok már alkalmassági...

Kaptatok már alkalmassági vizsgabehívó levelet tanári szak miatt? (SZTE-TKK)

Figyelt kérdés

Idén is jelentkeztem az SZTE-TKK-ra, tavaly sajnos nem vettek fel. Most másik szakokat jelöltem, viszont még nem kaptam levelet, hogy mikor lenne az alkalmassági vizsga. Felvin már láttam, hogy az egyik szakot "feldolgozták", viszont a másiknál még azt írja ki, hogy "feldolgozás alatt".

Lehetséges, hogy majd ha a másik szakot is "feldolgozták", akkor jön a levél? Tavaly ilyenkor már rég megkaptam a behívót, akkor június 30-ra hívtak be. Kicsit kezdek aggódni, hogy még mindig nem jön, hiszem a dokumentum feltöltési határidő valahogy július eleje.



2016. jún. 2. 09:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!