Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinuson kereskedelem és...

Corvinuson kereskedelem és marketing szak után jelentkezhetek vezetés és szervezés mesterképzésre?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz, de nem számítják be teljes kreditértékkel.
2016. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendes vagy hogy válaszoltál, köszi! Felpontoztalak. És amellett, hogy kell még pluszban krediteket teljesíteni, van még valami kritérium?
2016. jún. 5. 00:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hova jelentkezel. Nem teljesen tiszta, hogy a Corvinuson vagy alapon vagy odamennél mesterre.


A lényeg, hogy néhány helyen van felvételi vizsga (vagy szakmai jellegű beszélgetés), máshol pedig csak az oklevél (és/vagy tanulmányi) átlagot nézik. Felvin kell megnézned, hogy az adott helyre mik a követelmények.

2016. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott vagyok alapszakon. Valahol olvastam olyat is, hogy a kredit felének meg kell lenni, de lehet nem ennél volt.
2016. jún. 6. 07:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az már kiderül abból, hogy teljesértékű vagy nem teljes. Amelyik alap már a másodikba sem fér be, akkor azzal nem mehetsz a kiválasztott mesterre.
2016. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem teljes értékű, viszont akkor mehetek szerintem. Remélhetőleg.
2016. jún. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!