Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy emelt érettségi szóbeli...

Ha egy emelt érettségi szóbelin nem kaptam volna meg a kettest a szóbelire akkor megmondták volna hogy húzzak újat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 10:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak rossz tételt húztam és össze vissza beszéltem.
2016. jún. 5. 10:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a szóbeli rész minimum pontját nem éred el (12%), akkor kell póttételt húznod.
2016. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben akkor biztos elértem mert akkor mondták volna hogy húzzak újat. Bár 30 pontból csak kapok nyolc pontot ha már elcsesztem hogy ne legyen gáz a helyzet.
2016. jún. 5. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy elérted. Ellenkező esetben húzattak volna póttételt.
2016. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miből mentél?:D

Nekem is hasonló szituáció állt elő a szombati szóbelimen, és nem mondták, hogy húzzak.

2016. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
infóból :D és te?
2016. jún. 7. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Történelem..:D

Próbaérettségin is ugyanazt húztam, amit itt sikerült... Úgy gondoltam erre elég kevés esély lesz, így ezt néztem át a legkevésbé :)

2016. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neked mikor derül ki h h sikerült? :)
2016. jún. 13. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!