Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap szóbelizek emelt...

Holnap szóbelizek emelt töriből, de úgy érzem semmit sem tudok. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek. Mindenképp szerettem volna a 60-ból 50 feletti pontszámot elérni, de most már biztos nem tudok. Úgy érzem, nem tudnék elmondani egy kerek feleletet. Egy csomó minden nem jut eszembe... mit tegyek? Más is volt már így?:(
2016. jún. 5. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ezzel mindenki így van, csak vizsgadrukk, jó lesz az, ha tanultál
2016. jún. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :/ szerintem tanultam, csak tényleg parázok, hogy abban a 30 percben nem tudok majd összehozni egy értelmes feleletet,meg csak makogok majd... :D
2016. jún. 5. 14:01
 3/5 anonim válasza:
én is holnap megyek, kicsit parázok meg hát nem is tanultam annyit amennyit kellett volna, de remélem meglesz :D hajrá neked is! te melyik suliba mész?
2016. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak drukk. Mindenki így érzi előtte, aztán majd ott minden eszedbe fog jutni. Érettségi szóbeli előtt konkrétan bőgtem az idegességtől, annyira izgultam. Most fogok államvizsgázni, úgyhogy igen, átérzem :D
2016. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy érzek. Kedden emeltezek töriből, és rengeteget tanultam, de úgy érzem, mindent elfelejtettem.:/ Én még átolvasom párszor a tételeket, és reménykedek, hogy a vizsgán eszembe fognak jutni a dolgok. Na meg remélem, jó tételt húzok :S
2016. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!