Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha a Debreceni Egyetemre...

Ha a Debreceni Egyetemre szeretnék menni szlavisztikára (orosz), miből kell emelteznem érettségin?

Figyelt kérdés
Bocsi, hogy hülyeséget kérdezek...Megnéztem a felvi.hu-n is, de tényleg nem értem. Szóval vagy magyarból vagy töriből elvileg. Aztán utána fel vannak sorolva, hogy angol, francia, horvát, blablabla. Én németes vagyok, szóval akkor németből is muszáj emelt szinten teljesitenem? Vagy csak vagy töriből vagy magyarból és németből elég már csak a sima közép? (Még egyszer bocsi, hogy ilyen értetlen vagyok..)
2016. jún. 6. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

egy idegen nyelvből illene emeltezni, de szerintem amellett még töriből vagy magyarból is


én is szlaviszikára jelentkeztem tavaly - más intézmény - de nekem csak emelt angolom volt és az sem volt elég oda úgyhogy fel se vettek; idén emelteztem magyarból is, és újra kellett, hogy jelentkezzek... ahogy látom, ez így már viszont elég lesz


szerintem kettőből kellene emeltezned; okulj az én sztorimból


sok sikert!

2016. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én töriből szeretnék, meg németből. Meg lehet, kémiából is xD Legalább annyival több pontom lesz és az emelt kémia fakt se vész kárba :"D
2016. jún. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!