Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborba mehetek, ha...

Gólyatáborba mehetek, ha halasztottam az első évem?

Figyelt kérdés
Tavaly vettek fel, de azonnal passziváltam az évemet egyéb elfoglaltságok miatt. Idén el szeretném kezdeni az egyetemet, tehát most lennék elsős, ha úgy vesszük. Mehetek gólyatáborba? Vagy az egyszeri és megismételhetetlen, és mivel nem voltam tavaly ezért le is késtem róla?

2016. jún. 11. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért ne mehetnél?
2016. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, mehetsz. Max. egyeztess a szervezőkkel hogy ez van, jó-e így, de nem hiszem hogy problémáznának rajta, többnyire minél többen vannak annál jobb nekik. Amúgy későbbiekben is mehetsz patronálóként/szervezőként. Vannak olyanok akiknek akkora élmény volt, hogy amíg nincs meg a diplomájuk minden évben jelentkeznek patronálónak. :)
2016. jún. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz, ha befizeted a lóvét mehetsz, mert ez is a lóvéról szól. Van akinek megér ennyit, van akinek nem.
2016. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jún. 11. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!