Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 napos "gólyatáborba" mit...

2 napos "gólyatáborba" mit vigyek? Hogy szerezzék minél hamarabb új barátokat és, hogy keltsek jó benyomást? 12/L

Figyelt kérdés

Nem tudom igazán, hogy, hogy tudnék a leghamarabb jó barátokat szerezni. Nagyon izgulok...

Mit csináljak?



2014. aug. 21. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha van nálatok otthon háztáji, akkor vigyél 0,5-1 liter jó házipálinkát. Azzal nagyon hamar jönnek a barátok. Öhm, első nap a melóhelyen legalábbis ez segíti a beilleszkedést...
2014. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké majd pár év múlva szóba jöhet, de sztem első héten eltanácsolnának a suliból ;)
2014. aug. 21. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Na várjál lány, ez attól függ! Ha mondjuk a tanáraidat kínálod meg elsőnek, akkor lehet barátaid nem lesznek sőt kiközösítenek a nyalizásért, viszont ha TÉNYLEG jó pálinkát viszel akkor az első évben garantált lesz a szín 5 -ös!
2014. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ehhez túl idős vagyok, de szerintem egy 12 évesnél nem kéne az alkoholt erőltetni, főleg, ha ő nem akarja. 25F
2014. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami mindig bevállhat: mosolyogj! :) Ne úgy, mint egy őrült, csak mértékkel. Ja és ne legyél túl csöndes, ne legyen önbizalomhiànyod, vedd elő a rejtett egód! És jó, ha szépen öltözöl, összeillő ruhadarabokból. Az csak plusz pont lehet! :) Sok sikert! :)



12/L

2014. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. aug. 22. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Rögtön a pia -.- szánalom...:p Az önbizalom tényleg fontos, és legalább egy feladatot vállalj el és úgy nem könyvelnek el visszahúzódónak. Vidám legyél és érdeklődő:)
2014. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Executioner válasza:

Eggyet értek az 5.-el :)


12/F

2014. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
12/l vagyok és augusztusban voltam gólyatáborban. Próbáld meg a lehető leghamarabb kideríteni, hogy ki a szimpatikus neked. Velük beszélj sojat, próbálj találni közös érdeklődési kört. Mindenkivel beszélj valamennyit h lássák h nyitott vagy a barátságokra. Mosolyogj és nevess sokat. Én már a vonaton megtaláltam a barátaimat akikkel utána egy szobában aludtunk és mindkét éjszaka hajnali háromig beszélgettünk. Ilyenkor ne aludj be, ha lehet, és légy éber, hogy mit mondassz el magadról, ert könnyen túl őszinte lehetsz és elárulhatsz vmit amit nem akartál. Én az akkori 3 szobatársammal+2 lánnyal vagyok nagyon jóban azóta is, de a többiekkel is jól kijövök. Remélem tudtam segíteni mindenkinek aki ilyen problémával küzd
2017. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!