Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire változnak az emelt...

Mennyire változnak az emelt töri tételek évről évre? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy könyvem, emelt szintű érettségi kidolgozott történelem tételek 2014, és én 2017-ben fogok emelten érettségizni töriből. Megvegyem majd az új könyvet? (Ha igen, ez kb mikor fog kijönni?)
2016. jún. 12. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavasszal szokott megjelenni. Télen kiakadják a témaköröket, akkor meg tudod nézni, mennyit változik. Egyébként én idén azt tapasztaltam, hogy a valós tételeknek nem sok közük van a kiadott könyvekhez
2016. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én idén érettségiztem, egy barátom tavalyi tételeit kaptam meg, a 30 témakörből 7 különbözött. Ha neked nem nagy meló, akkor kidolgozod a 2014-es könyv mellé az "új" têmaköröket, ha az, megveszed a könyvet. A témakörök kb december közepén jelennek meg (most 16-a volt, ha jól emlékszem), a könyvek február-március környékén szoktak.
2016. jún. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!