Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most leszek előkészitős a...

Most leszek előkészitős a budapesti Madách Imre Gimiben, tudnátok "segiteni"?

Figyelt kérdés

nem szándékosan irok helytelenul csak rossz a billentyűzetem :D

Az érdekelne, hogy a golyatábor milyen, tapasztalatokat szivesen meghallgatnék.

Milyen orái lesznek a 9nyb francia tagozatos osztálynak, milyenek a tannárok és szivesen hallgatok bármiféle tanácsot, tapasztalatot élményt!

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)



2016. jún. 12. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Ugyan én már lassan három éve leérettségiztem a madáchban, de nagyon szerettem ! :) Gólyatáborba feltétlen menj, nagyon jól fogod érezni magad. Amire a mienkből még emlékszem, hogy volt a gólyatáncunk, amit utána még évekig táncoltunk annyira megszerettük, de éjjel is felkeltenek a táborban hogy eltáncoljátok ( nagyon kis gagyi koreográfia, nem kell tartani hogy nem tudod megtanulni :D ) nekünk volt ilyen állomásosdi ( rémház..stb ) mindenféle csapatépítő játék, összekötöztek pl. csoportokat mindenféle feladatokat kellett csinálnunk pontokért ( limbó, csokiátadás, piramis .. stb ) de arra emlékszem hogy engem például betámadtak nagyon a szúnyogok, szóval azt érdemes bepakolni =) Nekünk vizicsatánk is volt pl, sportos nap. Ilyesmi:) De elég vegyesen lesztek, nem csak az osztályoddal, ami viszont tök jó, mert másokat is megismersz.


Az óráidról nem tudok sokat mondani, mert lehet azóta változtak, nekünk anno úgy volt, hogy egybe voltunk az előkészítős németesek franciások. Gondolom hasonlóképp első évben emelt óraszámú nyelv ( mellette régen lehetett szintentartó angol ) de ha már elkezdődik a suli és van konkrét tanárról kérdésed szívesen válaszolok :) De cukik egyébként, egy két kivétellel :D

2016. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!