Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem megy az egyetem. Mit...

Nem megy az egyetem. Mit lehetne helyette csinálni/tanulni? Amivel 150-200 ezer körül kapok kézhez. Informatikai beállítottságú vagyok. És lány.

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 00:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mit csináljak. Az egyetem nem megy (bár a szakom nem infós, de már nem tudok szakot váltani), szeptembertől fizetősre tesznek át, így inkább abba hagynám. Gondolkodtam az okj-ban, de mindenki azt írja a neten, hogy semmit sem ér. Valaki, aki már átment ezen? És ne írjatok olyat, hogy ne hagyjam ott az egyetemet, már egy ideje ezt hallgatom, de a büdös életbe nem fogom tudni befejezni az egyetemet.
2016. jún. 15. 01:01
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézz állásokat, olvasd el a leírását azoknak amiket úgy gondolsz, hogy tetszik, ha valóban tetszik a munkakör akkor nézd meg milyen feltételei vannak es egyet válassz ki. Es láss neki annak, kezd el azt tanulni.
2016. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Köszönöm. Erre még nem gondoltam.
2016. jún. 15. 01:11
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Milyen szakon vagy? Mi az ami nem megy benne? Egyszerű az oka, nem érdekel. Lehet tényleg nem való neked az egyetem, ha nem érdekel nem fecsérelném rá az időmet. Van sok okj képzés aminek több hasznát lehet venni mint egy diplomának. De a kérdés az hogy értelmes szakmát akarsz tanulni amiből meg lehet élni, vagy dísszakmát amivel megint ott vagy hogy nem fogsz tudni elhelyezkedni.
2016. jún. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Valóban nem érdekel. Olyat szeretnék tanulni ami érdekel és meglehet belőle élni. Szóval nem akarom, hogy a családom tartson el.
2016. jún. 15. 07:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy?
2016. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Műszaki menedzser. De szar az egész. A mechanikát egyáltalán nem értem (volt, hogy tanárral vittem végig a félévet) Anyagismeretből 300 oldalt tudni kell hogy átmenj. Persze az infós részek meg vannak (az is kész vicc volt, volt egy feladat amit szerintem és mások szerint is jól csináltam meg, de a tanár szerint rossz volt. Elmagyarázni nem tudta, hogy miért nem jó a megoldásom)

A másik, hogy annyi minden van amit tanulunk. Úgy értem ebből is, abból is, de nem látom át, hogy mi lesz a végén vagy miből kéne írnom a szakdogám. Káosz az egész. A matek részekkel sincs problémám, de utálom. Igazából utálom az egész szakot. A mechanikám az istenit se lesz meg. Alapból nem akartam az egyetemet, csak erőltették.

2016. jún. 15. 12:54
 8/19 A kérdező kommentje:
Ezt el is felejtettem írni: Amikor bejön elsőnek a tanár és kijelenti, hogy mivel mi műszaki menedzserek vagyunk a felét alapból megbuktatja. Na ez sem valami felemelő :/
2016. jún. 15. 12:56
 9/19 anonim válasza:
Fogtechnikus okj nem egy rossz döntés.
2016. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik egyetemen vagy?
2016. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!