Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lehet megtudni hogy mik...

Mikor lehet megtudni hogy mik a 2016-os őszi érettségi (javító érettségi) témakörei (magyar, angol)? Többi lent.

Figyelt kérdés
A májusihoz képest változnak a tételek? Nekem másik suliba kell érettségiznem ősszel. A mi sulinkba annyit mondtak hogy agusztus 20 után érdeklődjünk... Semmi információt nem kaptunk.. Nem értem hogy miért nem mondtak semmit, szeretnék alaposan felkészülni az őszi érettségire, de így nem tudok, mert nem tudom mit tanuljak... Értelmes válaszokat kérek és olyat aki már járt így.

2016. jún. 18. 12:03
 1/2 anonim válasza:
Szia, a témakörök ugyanazok, nem változnak.
2016. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az adott iskola májusi tételeihez képest (ami a magyart illeti) nem változtak, de a te iskoládéval nyilván nem azonosak. Viszont csak augusztus második felében derül ki, hogy melyik iskola rendez őszi érettségit, ezért az iskoládban helyes választ adtak, ennél többet nem lehet tudni.


Az angollal jobb a helyzet, mert ott a témakörök a követelményben vannak leírva, nem iskolafüggőek: [link]

2016. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!