Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Eötvös József...

A budapesti Eötvös József Gimnáziumot vagy a veszprémi Lovassy Lászlót a jobb? És miért?

Figyelt kérdés
Főleg a matek-infó-természettudományos tagozat érdekel, meg a Lovassy angolja és általános gimnáziumi képzése.

2016. jún. 18. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem egy városban vannak jó eséllyel nem fog tudni senki mindkettőről érdemben nyilatkozni. A rangsort meg ismered gondolom.
2016. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem
2016. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha matek, akkor inkább Fazekas v. Berzsenyi
2016. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Fazekas vagy Berzsenyi", mi ez, vicc?


Matematikában a Fazekas és talán a Szent István a legjobbak.

De nagyon jó matek(-fizika) tagozata van az Eötvösnek is (ide szokott kellene a legmagasabb pontszám a behíváshoz) de ha már itt tartunk az Apáczainak is, de sok-sok suli van, ami sokkal jobb (főleg matekban) a Berzsenyinél :)

Én a Lovassyt annyira nem ismerem, de az Eötvöst csak ajánlani tudom, bár a matek és a term. tud tagozat a legkeményebb.

A Berzseny meg nagyon túl van becsülve nem s értem mért, nincs ott semmi különleges...

2016. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi az osszefugges az eotvos real szakja , es a lovassy angolja kozott ? Igy nem igazan lehet osszehasonlitani a ket iskolat , mivel teljesen mas szakokrol beszelunk. A lovassynak is van matekja meg infoja kulon ha az erdekel , viszont ott van egy plusz ev , egyfajta nulladik , ahol egy even keresztul lszinte csak nyelvet tanulsz , akarmelyik osztalyba mesz .Egyebkent en is a ket suli kozott dilemmazok , bar nem ugyanaz az erdekeltsegunk , szerintem mindket sulinak jo a legkore am en az eotvost jelolom meg elsonek .
2016. dec. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Lovassyba jártam, az egyik legjobb barátom pedig Eötvösbe. A beszélgetéseink alapján, ha teheted, menj az utóbbiba. Az oktatás mindkét helyen kitűnő, de mégiscsak más lehetőségek lesznek egy bp-i gimiben mint egy vidékiben (vidékiként mondom). Amúgy pedig az angol tagozat.. én oda jártam, de megbántam hogy nem matekra mentem. Az angolt manapság bárhol meg tudod tanulni, a plusz óraszámot inkább érdemes szerintem olyanba fektetni, amire ez annyira nem igaz.
2016. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :))
2016. dec. 12. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!