Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia levelezőre 444...

Pszichológia levelezőre 444 ponttal aggódjak?

Figyelt kérdés
Minél többet olvasok, annál jobban elbizonytalanodom, hogy vajon mennyit fognak emelkedni a ponthatárok. Károlira mennék, hat éve nem volt 444 felett ponthatár, de 440 körül van az alatt volt. Most rezeg a léc, reális az aggodalmam, vagy azért ezt nem fogja megugrani a ponthatár? Tudom, hogy tudni nem lehet, de mi a megérzésetek?
2016. jún. 20. 21:42
 1/6 A kérdező kommentje:
van = vagy
2016. jún. 20. 21:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem emelkedhet, de sokkal valószínűbb hogy max 1-2 pontnyi változás lesz, úgy mint az eddigi évek során. Nézd meg a korábbi évek és az idei jelentkezők számát. Ha kevesebben jelentkeztek az jót jelent
2016. jún. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Többen jelentkeztek, de volt év, amikor még ennél is többen és akkor sem volt magas. 428. Amikor kevesebben jelölték akkor meg 440. Szóval ez annyira nem függött össze.
2016. jún. 21. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:
elég lesz, 444-et már kevesen tudnak elérni. 440 felett, már minden pontot egyre ritkábban érnek el, a pszichológiára meg mióta emelt kell, még nehezebb, tuti elég :) a nappali is csak nagyon régen volt ennél több és talán akkor még a 2 közép is elég volt (4-5éve,valami 449)
2016. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon reménykedem, nagyon szeretnék bejutni :) Köszi, hogy írtál!
2016. jún. 21. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
idén felemelték a pszicho ponthatárát 435-re, de szerintem olyan drasztikusan nem fogják emelni a központi ponthatárhoz képest
2016. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!