Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lovassysok! Jövőre leszek 0....

Lovassysok! Jövőre leszek 0. -os a Lovassyban. Milyen és mennyi kötelező olvasmány szokott lenni, amikor megy valaki 0. -ba?

Figyelt kérdés
Milyenek a kötelezők? Kell hozzájuk írni Olvasónaplót?

2016. jún. 23. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ebbe a suliba jarok,de 0.evre nem szoktak feladni kotelezot(felenk ha jol tudom sehol,de szerintem mas iskolakban sem). A magyar ora nyelvtan lesz,nem irodalom,illetve nem tanultok nagyon semmi ujdonsagot. Inkabb ismetlesre szamits szerintem.
2016. jún. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Esetleg aki Lovassys tudna válaszolni valami konkrétabbat?

2016. jún. 23. 11:52
 3/7 anonim válasza:
Hali, én Lovassy-s vagyok, mi a 0.-ik év előtt beiratkozáskor kaptunk kötelező olvasmány listát a nyárra, volt rajtpár könyv (5-6). De az már 4 éve volt, és azóta tök más rendszer van, több a nyelv és az infó, a magyar meg kevesebb a 0-ik évben. Úgyhogy lehet, hogy a kötelező is kevesebb. Bár szerintem tanártól is függ, hogy milyen könyveket kér, hogy olvassatok el, mert pl egyik tanár csak azt kéri, hogy nézz utána a tartalmának, más meg kéri, hogy olvasd is el. Olvasónapló nem kell, de olvasat ellenőrzés röpdolgozat formájában szinte mindig. Szóval bizonytalan.
2016. jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már voltam beiratkozáson és 6 kötelező van + 2 ajánlott olvasmány!
2016. jún. 30. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a 6 kötelezö és 2 ajánlott kedves kérdezö?

Hálás lennék, ha leírnád, nem ebben a suliban,de máshol érint a dolog és nem kaptam listát.

2016. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kötelezők:

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember

Defoe: Robinson

Golding: A legyek ura

Salinger: Zabhegyező

Ajar: Előttem az élet

Shakespeare: Rómeó és Júlia


Ajánlott:

Verne: Kétévi vakáció

Örkény István: Egyperces novellák

2016. júl. 1. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
2012-ben kezdtem, és akkor is ugyanezek voltak többnyire. :) Olvasónapló nem kell,nés teljesen tanárfüggő, hogy milyen feldolgozásban lesz részetek. Van, aki elintézi projekt munkákkal, van, aki olvasat ellenőrzést tart belőlük, vagy házi dolgozat, illetve előfordulhat,nhogy áshogyannkéri számot. Ha segít az olvasónapló, írj nagadnak nyugodtan. A késővviekben hasznos lehet.
2016. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!