Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » OKJ-s tárgyakat modulszám és...

OKJ-s tárgyakat modulszám és tananyag alapján el lehet fogadtatni egyetemen?

Figyelt kérdés

Most a 2. évem végén járok és van egy OKJ szakmám, illetve egy 2 kredites szar amit lehetetlen megcsinálni.

3x voltam belőle vizsgázni és az eredmény Elégtelen(1), ha jövő félévben nincs meg akkor már most csúszok egy évet mert épülnek rá tárgyak.Az OKJ képzésem alatt én ilyen nevű tárgyat elvégeztem, nem lehet valahogy megoldani, hogy átvegyék?



2016. jún. 23. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a tantárgyi tematikák legalább 75%-ban egyeznek, akkor lehet esélyed, de OKJ-ről akkor se biztos. Olvasd el az egyetemed szabályzatát.
2016. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert így hívták, nem fogják elfogadni. Valószínűleg egészen más tárgy volt, más követelményekkel, ha az sikerült, ez meg nem.
2016. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik ez a tárgy?
2017. febr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az anatómia?
2017. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!