Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek elég idén 416...

Szerintetek elég idén 416 pont az ELTE gyógypedagógia karára?

Figyelt kérdés

Sajnos csak állami jöhet szóba.

Köszönöm a válaszokat!



2016. jún. 29. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha szerintünk igen, vagy nem, az változtat valamin?

egyébként erre inkább jövőbelátók tudnának választ adni, így én azt a kérdést inkább Ezotéria kategóriába tenném

2016. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2016. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elég lesz, mind nappali mind levelezőre. Gratulálok. :)

Természetesen a jelentkezők száma alapján a keretszám és a tavalyi évek figyelembevételével ezt ilyen pontmagasságban már meglehet állapítani.

2016. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves első (és a % alapján ítélve második is), nem tudom mi az a feloldhatatlan belső konfliktus ami miatt rajtam vezeted le a feszültséget, de nem is érdekel. A válaszod érdemi részét köszönöm.


Harmadik, köszönöm szépen a választ és a -remélem okkal történő- gratulációt is. Nagyon kedves vagy :)

2016. jún. 29. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nem az első. Nincs bennem belső konfliktus, de be kellene látni, hogy az ilyen kérdéseknek semmi értelme, másrészt unalmas, hogy az 'igen' választ milyen gond nélkül fogadják a kérdezők, a 'nem' válaszra meg a válaszoló kap hideget meleget.
2016. jún. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én mindig megpróbálok a kérdezőknek válaszolni az ilyen kérdéseire, mert van benne gyakorlatom, pár kattintásból meglehet mondani. Talán unalmasak, de mindenki izgul ilyenkor, érthető, egyébként ha mégse lenne igazam, bárki nyugodtam mentheti a kérdést és visszajöhet ide, hogy lepontozzon, én amikor azt írtam, hogy 'Igen' akkor az tényleg igen lesz, ha csak az esélye van meg azt is leírom, de ide most konkrétan 100%, nem a kérdező kedvéért írtam.. egyébként a pontozás sem érdekel, de ha ez egy fórum, akkor próbáljunk meg válaszolni a kérdésekre, hátha mi is értelmes választ kapunk bármilyen területen is akad majd kérdésünk.
2016. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező,


Első vagyok. Nem tudom mire alapozod, hogy válaszomat "feloldhatatlan belső konfliktus" indukálta és nem pedig a józan ész..


Ha már olvastál volna több száz ehhez hasonló kérdést gyakorikérdéseken, akkor tudnád, hogy kérdésed teljességgel értelmetlen...


Vagy ha legalább vetted volna a fáradtságot, hogy válaszolj az általam feltett válasz-kérdesre, mielőtt belső konfliktusokról hadoválsz: "ha szerintünk igen, vagy nem, az változtat valamin?" akkor is bejlebb lennél..


1. senki, DE SENKI nem tudja megmondani a jövőt

2. ha itt megerősítést kapsz, az tényleg min változtat?


Ezzel nem beoltani akarlak, hanem beláttatni veled, hogy a kérdésed hülyeség.


Egyébként szerintem a válasz arra amit vársz: "igen".

Most jobb? Ha igen miért jobb? Ha nem, akkor miért nem gondolkoztál az 1. válaszom után?

2016. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha a kérdésem akkora hülyeség akkor mégis miért foglalkozol vele ennyit? Nem sikerült beláttatnod velem, szóval még a drága idődet is feleslegesen pazaroltad.


Pedig már teljesen megörültem, hogy ennyi válasz érkezett, közben csak te picsogsz itt... francba :(

2016. jún. 30. 22:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül hálásan köszönöm a válaszokat és a felvetéseket, mindet elolvastam.
2016. jún. 30. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:

hát lehet nem sikerült, de legalább megpróbáltam.

végülis nem mindenki gondolkodhat ésszerűen...


mellesleg kérdező, szerintem összekeversz a #2-es válaszolóval, bár ugyanannyi százalélunk van, nem ugyanaz a személy vagyunk..


mindenesetre kitartó reménykedést kívánok! (talán segít)

2016. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!