Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány vagy ELTE? Melyik a...

Pázmány vagy ELTE? Melyik a jobb egyetem?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem tapasztalatokat írni? Mi a véleményetek, melyik a jobb egyetem?

2016. jún. 30. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Tucatszor feltették már ezt a kérdést. Szaktól függ.
2016. jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ELTE-nek jobb a neve, de belülről egyiket sem ismerem.
2016. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Pszichóból Pázmány, de az ELTE neve sok téren kiemelkedő. Egyedül a pszichológiáról hallottam rosszakat.
2016. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nincs ilyen, hogy jobb egyetem. Mindkettő másban jó és másban gyengébb, azon kéne dolgozni, hogy megtalálod a neked megfelelőt. Általában a válaszolók azt fogják javasolni, amire ők járnak, olyan ez, mint a Corvinus-BME ellentét.
2016. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Keleti nyelvek és kultúrák kínai
2016. jún. 30. 22:27
 6/8 anonim ***** válasza:

elvileg át is lehet hallgatni, látogatni máshol is órát stb.

sokkal inkább rajtad múlik, mennyire lelkiismereten tanulsz

2016. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ELTE egy élvonalbeli kutatóegyetem, bölcsészkara pedig kifejezetten jó. A Pázmány nem tartozik a legjobb hazai egyetemek közé semmilyen téren, egy adott szak attól még ott is lehet jó.

Az itthoni egyházi fenntartású intézmények sajnos általában elégé rossz hírűek, ami valószínűleg újabb alapítottságukkal összefüggő gyermekbetegség, hiszen az oktatói kar tekintetében "maradékból gazdálkodhatnak".

2016. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elte-n végeztem kínai szakot, nem ajánlom az egyetemet, ha mindenképpen ezt a szakot szeretnéd, én a helyedben a Pázmányt választanám (bár az ottani kínai szakról nincsenek információim)
2016. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!