Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2010ig visszamenőleg elég...

2010ig visszamenőleg elég lenne a pontom az álomszakomra. Ti is reménykednétek, hogy nem lesz rekord ponthatár idén?

Figyelt kérdés

Életem legnehezebb 3 hete ez, ami még hátra van.

Minden vizsgának vége, csak várni kell, és ezt nem bírom idegekkel. Ülni és várni. Mivel kötitek le a gondolataitokat? Nyelvet tanulok, de mindenről az jut eszembe, hogy hol leszek szeptemberben?


2016. júl. 2. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, mennyivel vagy a ponthatár felett.

Én az utóbbi 5 évi ponthatárokat néztem vissza: én is felette vagyok, szerencsére jóval. A helyedben 5 ponttal a maximális felett már jó eséllyel reménykednék, 10 ponttal a maximális felett már egyáltalán nem aggódnék.

De téged is megértelek, az első diplomám esetében ponthatáron vettek fel:S - bár nem rémlik, hogy túlságosan izgultam volna, mert a második helyre is szívesen mentem volna.

Most egész tavasszal részben az is motivált, hogy ha elég sok pontot gyűjtök, akkor ebben az időszakban már nem kell izgulnom.

Remélem, te is bekerülsz majd oda, ahová szeretnél:)

2016. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi az álomszakod és mennyi pontod van? Talán meg tudunk nyugtatni. :) Egyébként meg csak olyan közhellyel tudok élni, hogy: az izgulástól nem lesz jobb, de tényleg nem. Amikor felvételiztem, akkor én is izgultam, de tényleg felesleges, nem áll meg az élet akkor sem, ha esetleg egy évet ki kell hagynod.
2016. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Most súgta meg az álommanó, hogy most bizony rekord pont lesz és 50 egész ponttal lecsúszol a ponthatárról, sőt, senkit sem fognak felvenni, mert a mumusok elvitték a helyeket. Napi első totál értelmetlen kérdésem, köszi.
2016. júl. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szívesen. EQ-ra nem gyúrtál mostanában, ugye?
2016. júl. 3. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Te meg IQ-ra?
2016. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként ennek a kérdésnek mi értelme volt? Mert én pl. azt kérdeztem, hogy mi a szakod, hogy meg tudjunk nyugtatni, erre a másik hozzászólóval állsz le vitatkozni. Akkor jó izgulást továbbra is.
2016. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

figyelj kicsikém, mi elhisszük, hogy izgulsz, hidd el még azt is kitudjuk számolni neked, hogy mennyi lesz a ponthatár, csak ahhoz el kellene árulni hova jelentkeztél, milyen szakra, mivel rengetegen jelentkeznek, nehéz lenne kiszűrni, hogy lehet az aki ennyire izgult és valószínűleg ő is ellened használná fel az információt...


A önnyugtatással sajnos nem tudod meg a biztosat, de ha esetleg szakemberekre (ránk) bízod, mi megtudjuk állapítani, hogy az izgalmadnak valós alapja van-e, vagy totál felesleges és csak idegileg készíted ki magad ezzel a reménykedéssel.


ha az álomszak neked a diplomás ápoló még akkor se fogunk kinevetni.. szerintem pl. ez is nagyon is szép szakma. de mindenben van valami jó, ha esetleg ez lenne az oka, annak hogy titokban tartod hová jelentkeztél.

2016. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!