Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék átmenni a...

Hogyan tudnék átmenni a pótvizsgán?

Figyelt kérdés

Megbuktam rajzbol és olyan bunkó volt a tanár hogy olyan pótvizsga tételsort adott amit én biztos nem tudok megcsinálni. Az a baj hogy a többi tantárgyból 4es vagyok csak ebből buktam, nehogy már egy kitünő tanuló rajz miatt ismételjen évet.

Tételek:


1: Modell utáni ábrázolás(monokróm)


2: Egy ő általa adott település jelölése vaktérképen, és adatot mondani hozzá.(Miez?? Föci?)


3: Egy ő általa adott település 1konkrét nevezetességének színes vázlata(szobor, épület,emlékmű)


Voltam bent konzultálni és aztmondta tanuljam meg a megyeszékhelyek nevezetességeit mert abbol bármit kérhet hogy rajzoljak le, itt majdnem elküldem melegebb éghajlatra, és ha ez nem lenne elég még van diagnózisom Asperger szindrómárol és grafomotoros alulfejletségről.


És nem lehet aztmondani hogy nem dolgoztam órán mert még plusszokat is válaltam csak olyan rossz lett hogy egyenesen kidobta és mondta 1-es, de én annál jobbat nem tudok.


Ha ennyi nem lenne elég, művészet történelmet nem tanított mert aztmondta hülyeség, ezért elmentem az igazgatóhoz ő pedig azt mondta hogy "ő a tanár", és amikor megtudta hogy voltam az igazgatónál miatta azóta minden órán adott egy órai munka egyest. Én úgygondoltam hogy majd műv. töri lesz a pótvizsgán mert eddig azthittem csak elméletit kérhetnek.


2016. júl. 3. 00:46
 1/5 anonim válasza:
65%
Apád intézze: [link]
2016. júl. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D

1.Nincs apám


2.Ezt a tanárt nem lehet lefizetni.

2016. júl. 3. 01:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs apád? Genetikai áttörés!


Talán tanulj? Hogy a jó büdös francba voltál képest pont rajzból megbukni? Ellógtad az össze órát, vagy pedig látványosan telibesz..rtad az egészet? Remélem pont ezen buktatnak meg.

2016. júl. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bunkságbol, nem fogadta el a rajzaim egyenesen kidobta de látom nem olvastad el...
2016. júl. 3. 02:43
 5/5 anonim válasza:
Én csak azt tudom ajánlani, hogy tanulj, magolj be nevezetességeket, városokat, és próbálkozz a rajzolással, mert nagyon megütheted a bokád :(
2016. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!