Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pótvizsgán nagyon nehéz...

A pótvizsgán nagyon nehéz átmenni (matek)?

Figyelt kérdés

megbuktatott a tanár matekból, augusztusban pótvizsga. nagyon nehéz lesz??

humános (nyelvi) osztályba járok, gimnázium 9. osztály


2011. jún. 6. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy a tanár mennyire kemény veled szemben és hogy mennyire tudod megtanulni..
2011. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
na de általában aki megbukik az pótvizsgán is megbukik vagy átengedik? melyik a gyakoribb?
2011. jún. 9. 16:45
 3/12 anonim ***** válasza:
33%

én ezt nem tudom, sose álltam még semmiből se bukásra...

azt tudom, hogy

ha nem tanulsz -> megbuksz

ha tanulsz -> nem buksz meg


szóval ha nem akarsz megbukni, ne ezen a kérdésen görcsölj, hanem inkább tanulj..

2011. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
"meg buktatott a tanár" :D talán mert hülye vagy és nem tanulsz?
2011. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerencsére még nem kerültem ilyen helyzetbe, de volt 3 olyan osztálytársam, akit felkészítettem a pótvizsgára. (Háromból ketten könnyedén átmentek! A harmadik nem volt elég kitartó!)Heti kétszer volt, hogy háromszor ültünk össze. Az egész évi anyagot átvettük. Így tanultak is és volt szabadidejük is. A szabályokkal kezd a tanulást. Írd össze őket egy füzetbe. Írhatsz mellé példákat is, ha úgy könnyebben megérted, megjegyzed. Ez jó pár napodat elveheti, de kitartás! Utána pihenésképpen minden este olvasd el őket néhányszor. Ha már érted a lényeget kezd el gyakorlatba átvinni azokat. Gondolom van példatárad, illetve ahhoz tartozó megoldókulcsod. Minden témakörből csinálj meg legalább 15-20 feladatot. Ami nem megy abból többet is! Ha van olyan barátod, ismerősöd, aki ugyan ebben a cipőben jár, akkor segítsétek egymást. Nem tudom, hogy hogy álltál a tanárhoz, aki tanított, de tapasztalatom szerint értékeli minden tanár az igyekezetet. Erről úgy tudod biztosítani őt, hogy utánakérdezel a suliban, hogy neki mikor van fogadóórája a nyár alatt. Legalább egyszer keresd fel, és kérd a segítségét, egy általad nem értett rész megtanulásához. Vidd el a találkozóra a már elkészített "szabály-füzetedet" is! Ha látja az igyekezeted, akkor biztos, hogy ő is segítőkészebb lesz a pótvizsgán! Sok sikert és kitartást kívánok a felkészüléshez! A következő évben azért előzd meg a bajt! Ja igen a pótvizsga egyik részében általában meg kell magyaráznod egy-két általad kihúzott szabályt, utána pedig meg kell oldanod néhány feladatot. Ne ijedj meg, ha olyat húzol, amit hirtelen nem tudsz! Gondold át és próbálj meg legalább néhány mondatot írni róla, illetve minden feladatnak gyürkőzz neki!
2011. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az utolsó választ!:)
2011. jún. 10. 07:23
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
gimis matekból megbukni? nemár :(
2011. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a tanárom egy nagy rakás szär.

3-an buktunk, azon kívül lett három négyes év végén, pár hármas, és legalább 15 kettes...

2011. jún. 25. 09:34
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
ha a többiek nem buktak meg, akkor annyira nem lehet szar
2011. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
elmondom neked, hogy mi hárman ugyanúgy álltunk, mint pár kettest kapott diák, csak mi meg mertük mondani az osztályfőnöknek, hogy új matek tanárt szeretnénk, mert semmit nem tanít, de ugyanakkor mindent számon kér.
2011. jún. 26. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!