Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az orvosi első 2 évét...

Ha az orvosi első 2 évét vidéken végzem, majd az utolsó 4-et a Semmelweis Egyetemen, köteles vagyok feltüntetni, hogy nem tanultam ott végig? A siplomát a SOTE állítaná ki.

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 11:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

*diplomát

Ja, és kérem, csak olyanok válaszoljanak, akik tudják is a választ! Kösz

2016. júl. 4. 11:25
 2/18 anonim ***** válasza:
Önéletrajz a kérdés? Az a fontos, hol szerezted a diplomát. Ha a SOTE elfogadta a tárgyaidat a másik egyetemről, az azt jelenti, hogy megbíznak benne, hogy ugyanúgy megtanultad, mintha náluk tanultad volna.
2016. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A diplomát a sote állítja ki és abban nem fog szerepelni.

Ellenben az önéletrajzodban köteles vagy feltüntetni. Ez nem jelent hátrányt , csak ha pl. a HR ellenőrzi, h a 6 év alatt végig nyilván voltál-e tartva és közben meg nem abból gondod lehet.

Úgy értem , h egy sotésnak így nézne ki az életrajza:

2001-2007 - SE ÁOK

Egy dotésnak aki később ment át pedig így

2003-2007 SE ÁOK

2001-2003 DE ÁOK.

2016. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Jaj hagyjuk már ezt a vidéki-pesti orvosi nyavalygást.

És akkor mi van ha valaki vidéken végzi akár az egész egyetemet? SEMMI. Minden orvosi ugyanolyan jó, egyik tárgy itt nehezebb, másik amott, a diploma értékén nem változtat, hol végez valaki.

2016. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Én meg azt nem értem a válaszolóknak miért kell mindig felhozni, úgy fest néhány ember nem tud adekvát válaszokat adni, ezért mindig elő kell rukkolni ugyanazokkal a körökkel.


A kérdés legkevésbé sem arra vonatkozott melyik egyetem a jobb vagy rosszabb.

2016. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, azért te se hergeld a népet.


Ennek ellenére SOTE ellen eléggé elszabadultak az indulatok az utóbbi időben gyakorikerdeseken teljesen alaptalanul.

2016. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyébként részben az ilyen provokáló megjegyzések miatt teszik.
2016. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok. SOTE-ra járok, és ennek ellenére mondom, hogy totálisan fszság a kérdező állítása. Mint mondtam, egyik tárgy itt nehezebb másik amott, nem azon múlik, milyen szakember lesz valaki, hogy hol végez.


És kérlek ne legyen ekkora arcod úgy, hogy még fel sem vettek. Még a felvettek között is szánalmasak az ilyen nagyképű kihaénnem idióták, nem hogy még azok között, akik még be sem tették a lábukat orvosira, de "kis vidéki diplomásoznak". :)


Bár gyanítom, megint valami troll szórakozik.

2016. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Don't feed the troll!
2016. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy orvosnak az önéletrajzát olvastam, aki Pécsen végezte az első évet, aztán SOTE-n folytatta, summa cum laude végzett (ez mind szerepel az önéletrajzban).

Az egyik legjobb orvos a szakmájában, akit ismerek. Nem értem, miért ne lehetne ezt felvállalni. A jövendő munkaadód úgyis tudni fogják, a betegeket meg a legkevésbé sem fogja érdekelni, hogy vidékre is jártál-e, és hány évet végeztél ott.


Egy SE-ÁOK-s hallgató

2016. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!