Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE-YMÉK-ről tudnátok vélemén...

SZIE-YMÉK-ről tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a BME valamivel jobban néz ki az önéletrajzban, de érdekelne a SZIE is.

Gyakorlatias a képzés? Tanárok milyenek? Tanulással teljesíthetőek a tárgyak? Mennyi szabadidőm marad mellette? Elhelyezkedési lehetőségek milyenek? (angolul felsőfokon beszélek, diplomáig a németet is felhozom ilyen szintre)



2016. júl. 14. 21:12
 1/2 anonim válasza:

8 éve végeztem, nem tudom azóta mi változott.

Szerintem jól el lehet vele helyezkedni (nyelv nélkül is, de azzal még inkább), a tanárok többsége jó. Nekem jó alapokat adott sok téren, de a tudást neked kell majd megszerezned az életben, a főiskola tényleg "csak" jogosítványt ad arra, hogy megtanulhasd a szakmát.


Ha jól akarsz tanulni és "gyorsan" végezni, akkor a szabadidőt felejtsd el, az építész szakon rajzolásból fog állni az életed.

Pont ez a nehézsége, hogy nem "csak" tanulni kell mint másutt, hanem rajzolni éjjel nappal.

ha van kérdésed írj priviben

2016. júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsanat h idepofatlankodok de 1.valaszolo :Én is írhatok? Iden megyek ybl epitomernokire:)
2016. júl. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!