Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egri Dobó István Gimnázium...

Egri Dobó István Gimnázium milyen iskola?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
A neve alapján gimnáziumnak tűnik
2016. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én oda jártam. Nyelvi előkészítős voltam - ezt nagy ívben kerüld. Bár jobb lenne ha az egész sulit elkerülnéd. A beiskolázás évről-évre egyre "jobban" sikerül. Ha jó suliba akarsz járni Egerbe akkor Szilágyi vagy Neumann.
2016. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bioszra akarsz menni, az elég jó ott, de a többi tagozat már elvesztette régi fényét, évek óta a Szilágyi a legjobb gimnázium Heves megyében a Pedagógiai Intézet értékelése szerint (illetve újabban átnevezték, nem tudom a pontos nevét), a Neumann meg a legjobb többcélú intézmény (ott szakközepes osztályok is vannak, amit szintén átneveznek szakgimnáziumra szeptembertől), ott az informatika nagyon erős.

Szóval ha Egerben informatikára akarsz menni, akkor egyértelműen a Neumann, de minden más tárgyban a Szilágyi a legjobb választás (bioszból is, mert amellé a Szilágyiban a kémia is jó, a Dobóban kevésbé).

2016. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyébként Szilágyis vagyok, illetve csak voltam, most érettségiztem (bár ugye nálunk szokásos mottó, hogy aki egyszer Szilágyis volt, az örökké az marad :) )

Ha akarod, keress meg!

2016. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!