Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyáron pihenjek vagy készüljek...

Nyáron pihenjek vagy készüljek BME-VIK első évemre?

Figyelt kérdés

mérnök infót fogok tanulni.


közép matekból érettsigiztem az 91% lett, emelt infom az 86% lett, bár tudom nincs sok köze ahhoz amit ott fogok tanulni.


jártam matek faktra tanultunk deriválni,integrálni de már elfelejtettem.



fizikábol nem érettsigeztem, már 3 éve nem tanultam, a fizika sose ment jól, fizikától félek..


szóval, pihenjek még nyáron és élvezzem ki a szabadságot mert egyetemen olyan ugyse lesz vagy készüljek matekkal, fizikával az első évre?



2016. júl. 17. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Augusztusban tudtommal vannak felkészítő órák. Szerintem addig ráér. Úgysem fogsz olyan sokat pihenni a következő években.
2016. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
szerintem 2évig bírod, de ha megtanulsz programozni, más suliban folytathatod :)
2016. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, hogy neked mit kellene csinálni, de a 0. zh-ról (ami szeptember közepén van) itt tájékozódhatsz.

A korábbi évek feladatait érdemes lenne megnézni, és az interaktív gyakorló felületet is érdemes kipróbálni.

Sok sikert!

2016. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

gondoltam ezekre lenne érdemes készülnöm:

- matek 0.zh

- fizika 0.zh

- analizis 1

- fizika 1

2016. júl. 17. 18:23
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Bocs! #3 válaszból a link lemaradt:

[link]

Én tavaly nézegettem (megoldottam) egy régebbi sorozatot:

[link]

2016. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Közép matek érettségi, igazából az itteni matektárgyakat nem fogja meghatni, még a 91%-se. Gyúrjál rá a matekra. Csinálj egy csomó 0. matek zh-t, a korábbi éveket. Az előbbi link alapján. Meg Programozzunk C nyelven könyvet géped előtt ülve vedd át. Azt ha van időd Analízis1 itt: mateking.hu. Ennyi, azt akkor még mindig bele fogsz szakadni az első félévbe, mert ha nem, akkor csak ennyi volt neked. 50%-nak több mint 1 tantárgy kreditjét nem sikerül megszerezni, úgyhogy gyakorolj ezerrel, szerintem, de a döntés a tied. Szóval hajrá!
2016. júl. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
rendben. és mit csináljak fizikával kapcsolatban?
2016. júl. 17. 21:24
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

OK fizika:

Ezeket kell megértsed az első félév alatt, ismerkedj vele:

[link]

Itt tudsz majd fizikázgatni, gyakorolni egy kicsit a középsulis anyagot, hogy tudj mire építkezni:

[link]

2016. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
A fizika 0. zh-nak nagy súlya nincs. Egy kis zh-t válthat ki, ha sikeres. Meg kell próbálni megírni, mert ha sikerülne az jó. De már nem feltétele az aláírásnak. A reg héten írjátok meg. De gyakorolhatod a korábbiakat, ha vannak fent. Illetve az előbbi linken, amit írtam, ott is.
2016. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
egyébként a fizika 1 egy nagyon nehéz tárgy?
2016. júl. 17. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!