Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Meleg) Hogyan készüljek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg) Hogyan készüljek az első alkalomhoz?

Figyelt kérdés
A szopáshoz tudtok tanácsot adni?Fájni fog ha belém hatol? Óvszert használjunk?Milyen pózban?
2016. márc. 16. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Szőrteleníts
2016. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit több tanácsra gondoltam mint hogy szőrteleníts.
2016. márc. 16. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Cicus, ha csupasz vagy, a többid elintézi a barátod. Mutass képet
2016. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Kedves kettes, mennyi az IQ-d?
2016. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne görcsölj rá. Nekem is az első lesz nemsokára😆 de nem fog behatolni,oda még nem jutottunk😂
2016. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen az anyagcseréd, de elötte ne egyél. Tisztálkodj (bent is). A szörtelenítést én nem tartanám elsődlegesnek. Sikosító aktus elött. Hosszú előjáték, tágítás. És nem szabad elkapkodni semmit. De feltételezem már valamivel próbálkoztál. vagy semmi? Nincs dildód? Mert ha még sem volt benned semmi, akkor furi lesz :)
2016. márc. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legfontosabb, hogy legyen meg a kellő bizalom a társad felé. Anélkül nem fog menni semmi, legalábbis nem lesz jó...


Ha már megvan az elhatározás és a kellő bizalom, szerintem igyatok meg előtte 1-2 sört. Vagy amit szerettek. Nem kell berúgni, csak a lazulást segítse elő az ital.


Amit előtte kell tenned: tisztálkodni. Fontos, hogy az első alkalom jól alakuljon, és ne azért legyen maradandó emlék, mert nyomott hagyott a lepedőn :)


Smárolás, orál, nyaljon ki, ha szereted, vagy szereti csinálni, ez még az ellazulást is segítni. Orálnál: vigyázz a fogaidra, lassan csináld, úgy könnyen rákapsz az ízére, és a partnert is jól fel lehet vele húzni.


Behatolásnál javaslom, hogy ülj bele Te. Úgy tudod irányítani mind a behatolás szövég, mind a mélységét. Adjatok időt arra, hogy kitágulj, pontosabban rátágulj. És persze sok síkosító. A gumit is javaslom.


Ha már a lovaglás megy, jó érzés, akkor cserélhettek pózt, irányítson ő is, de azért úgy, hogy neked jó legyen.


Ha valami még van, kérdezz nyugodtam privátban.


25F

2016. márc. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!