Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy készüljek fel az első...

Hogy készüljek fel az első angol órára, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Jövő 7en megyek először egy angol nyelvtanárhoz órára,hogy felkészítsen idővel a nyelvvizsgára amit alap szinten tudok,hogyan készüljek az órára?mert biztos kiváncsi lesz vmilyen formában a nyelvtudásomra
2010. nov. 15. 17:42
 1/2 anonim válasza:
100%

SZVSZ nem kell semmit sem készülnöd, azért mész tanárhoz, hogy segítsen felkészülni. Tulajdonképpen mindent újra át fogtok venni.. Ha valamit mindenféleképp meg akarsz tanulni, akkor tudj bemutatkozni angolul és tudj magadról beszélni néhány szót.


Sok sikert a felkészüléshez! :)

2010. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor én kezdtem különtanárnál, nem tanultam semmit, de ő maga azzal kezdett, hogy vizsgafeladatokat rakott elém, hogy képben legyen azzal, hogy mennyit tudok. Jólesett 3-4 hónap kihagyás után. ;)
2010. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!