Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha lekéstem a...

Mit csináljak ha lekéstem a jelentkezési határidőt?

Figyelt kérdés
Érettségi után kereskedelmi iskolába mennek tovabb de július 1ig volt idő jelentkezni, én meg csak nehany napja döntöttem el es most nem tudom mit csinaljak.valaki tud segiteni?

2016. júl. 19. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A határidő azért határidő, mert utána már nem lehet elfogadni a beérkezett jelentkezéseket. Ha még neadjisten egy nappal csúsztál volna ki, érdemes lett volna felkeresni őket, na de közel 3 hete... Ez idén felejtős.
2016. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vársz egy évet..
2016. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
semmit nem veszíthetsz, menj be az intézménybe és kérdezd meg van-e lehetőség pótjelentkezésre. Elképzelhető, hogy van.
2016. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gondolom ez csak valami OKJ képzés, szóval menj be minél előbb az intézménybe. Simán lehet, hogy valaki visszamondta, vagy nem iratkozott be, vagy hogy belefér +1 fő még valamelyik osztályba.
2016. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!