Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha egy autósiskola nem ír ki...

Ha egy autósiskola nem ír ki jelentkezési határidőt a tanfolyamra, akkor nincs is, tehát elég bemenni az 1. oktatásra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
az úgy szokott lenni h kiteszik h tanfolyam indul pl 2012. 05.07én.bemész ahol tarják az órákat az oktató meg elmondja a többit h hogyan tovább.lehet h neki fizeted ki a KRESZ tanfolyam díját vagy az autósiskolába kell bemenned.
2012. máj. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam bent, elmondta, hogy mi hogy lesz, csak ezt az egyet nem, én hülye meg elfelejtettem megkérdezni. Holnap nem tudok bemenni, viszont hétfőn lesz az 1. óra. Kedden voltam bent, csak mondta volna, hogyha van határidő, nem?
2012. máj. 3. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
nem fogják azt mondani h húzz innen mert kell nekik a tanuló. :) 7főn bemész,beszélsz az oktatóval,kitöltöd a jelentkezési lapot és fizetsz.ennyi az egész. :D
2012. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!