Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén kb mennyi...

Szerintetek idén kb mennyi lesz a ponthatár ppke anglsztikán? 368 elég lesz? Tavaly 356 volt.

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 22:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szerintem sem volt könnyű annyira... Max a töri. Én is nagyon félek, mert nem tudom mit csináljak jövőre, ha nem vesznek fel :)
2016. júl. 25. 12:50
 12/16 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy beleszólok én idén érettségiztem :D


Anglisztikát 3.nak jelöltem mondjuk szerintem elég de sose lehet tudni voltak már nagy emelkedések.


A magyar, matek és töri érettségik középszinten már ne haragudjon senki d k...va egyszerűek voltak szerintem. A magyar szövegértés szerintem nevetségesen egyszerű, a 2.részét se mindanám nehéznek. Töriből mind az esszék mind a kérdések szerintem nagyon könnyűek voltak, osztàlytársam 0 tudással és atlasz használásának hiányán hozott össze 56-57%ot már nem is tudom. A matek 1.része a koordinátageometfián kívűl szerintem ismételten könnyű volt, a 2.részben a béres feladat meg tudta zavarni az embert. Bocsi bem akartam belekotnyeleskedni csak elmondtam a vélemenyem :D


de tuti választ adva szerintem bekerülsz :)

2016. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazad van a magyarral és törivel kapcsolatban, de nekem, aki egyáltalán nem konyít a matekhoz, elég nehéz volt. Az emelt angol szintén. De drukkolok neked is hogy bekerülj!! :)))))
2016. júl. 25. 22:59
 14/16 anonim válasza:
mi lett veled kérdező? :)
2016. júl. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hat a Pázmány sajnos nem lett meg, de a karolira felvettek :)

Csodalkoztam mert oda tavaly több volt a ponthatár, mint a Pázmányra.

2016. júl. 28. 13:37
 16/16 anonim válasza:
ott tali :D
2016. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!