Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szegedi Tudományegyetem...

A Szegedi Tudományegyetem vagy a Debreceni Egyetem?

Figyelt kérdés

Tanár szeretnék lenni de nem tudom hogy a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi kara vagy a Szegedi Tudományegyetem Tanárképző Központja a "jobb".

Véleményeket, tapasztalatokat szívesen olvasok:)



2016. júl. 22. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
SZTE
2016. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Szegedet ajánlom. Szuper egyetemista város, nagyon sok lehetőséggel.
2016. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne tudni pontosan, hogy melyik szakpárt választanád, mert nem mindegy. Van arról elképzelésed?
2016. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

utolsónak: töri angol:)

2016. júl. 24. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyjából egy szinten lesz a két egyetem.

(A debreceni tanári gárda kicsit idősebb, így több lett a fiatal doktorandusz manapság)


Én a távolság alapján döntenék ebben a speciális helyzetben.

2016. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én a DE-n tanulok, egyik szakom a töri, és csak jót tudok róla mondani, pedig ez az első év eléggé húzós volt, elsősorban a Róma miatt. Az az érdekes, hogy én a törit kevésbé szerettem, vagy legalábbis kevésbé állt közel hozzám, mint a másik szakom, de itt sokkal jobban megszerettem. A tanárok rendkívül segítőkészek, tapasztaltak, és hatalmas lexikális tudással rendelkeznek. Szerintem a DE-BTK-n a töri szak az egyik legjobb, és ezt minden elfogultság nélkül mondhatom. A SZTE-ről nem tudok véleményt írni. :)
2016. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2016. júl. 25. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
SZTE.
2016. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!