Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánlott a Város Majori...

Ajánlott a Város Majori Gimibe menni? Szigoru az oktatás? Milyen típúsu emberek járnak oda?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

14 éves vagyok. Most vagyok a 8. osztály előtt. Hamarosan lesz a felvételim. Nagyon jó átlagom,bizonyitványaim vannak. Minden évben kítűnő voltam. De úgy hallottam elég erős ez a suli. Lenne esélyem. Lehet furcsa hogy ezt irom de alapjáraton nem vagyok valami okoska csak a szerencse mellém szegült. :D S ha esélyes is lennék megérné odamennem? Nem akarom a "fél életemet" tanulással tölteni,nem is tudnám. Ráadásul elég különc típús vagyok. Nem tulzás képp. Tényleg nem az a "elitt,okos kislány". Lazán veszem a dolgokat,de nagyon.

Bocsi hogy ilyen hosszasan fogalmaztam. Mindent bele akartam írni. Előre is köszönöm a válaszokat. :))



2016. júl. 26. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Amíg a suli nevét se tudod jól leírni (a többiről nem is beszélve), addig nem ajánlott.
2016. júl. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
De érdekel, milyen génjeid vannak, ha tavaly januári kérdésednél 15 voltál...
2016. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.ember. Ne haragudj elnéztem az iskola nevét de szerintem ezen igazán nem kellene aggodalmaskodnod :)
2016. júl. 26. 07:24
 4/8 A kérdező kommentje:
És talán valami butaságot mondtam?
2016. júl. 26. 07:25
 5/8 A kérdező kommentje:
2.ember hát az igazándiból úgy volt,hogy szorakoztam. Alapbol e célból csináltam ezt a profilt nem igazán adok idegenek véleméyére,de most nagyon tanácstalan vagyok szóval gondoltam teszek egy próbát :)
2016. júl. 26. 07:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnsz túlzottan intelligensnek, bocsi.


Az, hogy valaki kitűnő egy dolog, nem nehéz általánosban. Nálunk általánosban pl. 25 emberből 5 végig kitűnő volt, az 20%. Ebből csak 3-an írtunk 80 feletti központit.

2016. júl. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én oda fogok most menni és voltam nyílt napon is ( ha tényleg oda szeretnél menni, ajánlom, hogy menj el) és akkor nagyon megtetszett, meg klassz programok vannak ( és az a legjobb, hogy még nem is járok úgy igazán oda, de már voltak programok, és pénteken lesz a gólyatábor). A barátok miatt nem kell aggódni, azt hallottam, hogy mindenki megtalálja ott a helyét . Viszont írnod kell legalább egy 80+ felvételit. Hatosztályosban 75+ felett is van esély, bár tudom, hogy nyolcadikos vagy.

/egy csomó jót hallottam róla/

2016. júl. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 31. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!