Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Másik Neptun azonosítót...

Másik Neptun azonosítót kapok, vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Az ELTE-n kezdtem 2014-ben, de sajnos ott kellett hagynom elég hamar, most felvételiztem megint és ugyanoda visszavettek. De a Neptunomat nem igazán értem. Felvétel dátumának 2014 van írva, a beiratkozás menüpontnál pedig ott van az idei év is, de aktiválni nem engedi, se mást csinálni, kollégiumba se tudok jelentkezni, hiába írja ki, semmit sem enged. Ezek szerint újat kapok? De akkor ezen miért jelent meg az idei év is? Csak mert mindenhol eddig azt hallottam, hogy Neptun kódot egyszer adnak, de az nem változik. Most akkor ez hogy is van?

2016. júl. 28. 02:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Marad a régi, de nyilván még nem lehet ügyeket intézni. Ennyi.
2016. júl. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt esèlyegyenlősègnek hìvják drágaságom, mivel az új diákok mèg nem kaptak kódot, neked se engedi, hogy èrdemtelenül ügyet intèzz előttük.
2016. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aktiválni reghéten tudsz, kollégiumot se lehet még intézni. Neptun kódot automatikusan generál egy logaritmus, szóval újat akkor kaptál volna, ha pl. nevet váltasz mielőtt újra jelentkezel.
2016. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Logaritmus? Vagy algoritmus.
2016. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Algoritmus, bocsánat kissé elírtam :D
2016. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól van, csak aggódni kezdtem, hogy miért nem működik rajta semmi, de remélem, csak idő kell, hogy átváltson. Egyébként már tegnap óta lehet kollégiumba jelentkezni, azért is próbáltam meg.
2016. júl. 28. 19:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott, átváltott a rendszer, már működik. :)
2016. júl. 28. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!