Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esély van bekerülni...

Mennyi esély van bekerülni kollégiumba, ha pótfelvételivel vesznek fel idén?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet állt elő, hogy idén csak pótfelvételivel vesznek fel Pécsre pszichológiára. A pótfelvételi eredménye aug. 25-én derül ki, de addigra már régen lemegy a gólyatábor, és a kollégiumi jelentkezés 'eredményét' is kihirdetik (aug. 14-én). Ilyenkor mi a teendő? Mennyi esély van rá, hogy felvesznek később? Mivel önköltséges lesz a képzésem, nem tudnám finanszírozni az albérletet.

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2016. júl. 30. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is várom a válaszokat, ha minden kötél szakad, akkor muszáj lesz kivennünk egy albérletet. 😀
2016. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de ezt miért nem az adott iskolánál kérdezed meg?
2016. júl. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Koleszos pótfelvételin jelentkezz. Várólistára tesznek, ha szerencséd lesz, be is kerülsz, de csak a maradék férőhelyekre.

Középsulis koleszokat is megkérdezheted, van ahová bevesznek egyetemistát is.

2016. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!