Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már egy tantárgyból nincsen...

Ha már egy tantárgyból nincsen több órám akkor októberben is tehetek belőle érettségit?

Figyelt kérdés
Példának okáért én gépész szakközépbe járok, és 9-10-11.évfolyamban volt info órám, de 12.ben már nem lesz. Akkor idén októberben tehetek infobol érettségit? Fizetni kell érte? Vagy csak májusban?

2016. júl. 30. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Te írtad ki a másik kérdést is? Csak tavasszal lehet előrehozottat tenni.
2016. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nemtom, kell-e érte fizetni, de szerintem tehetsz. Meg minálunk úgy volt, ez nem tudom, hogy házirendileg volt -e így , de hogy minimum két évig kellett tanulni egy adott tantárgyat, hogy érettségizhessünk belőle. Meg amúgy egyik mate -emnek -középsuliban nálunk a biosz egyéves tárgy volt- mondta az ofő, mert akart bioszból érettségizni, hogy beszélje meg az Xy tanárnővel, aki tanította nekünk abban az egy évben, hogy vállalja-e ,hogy felkészíti.
2016. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ez nem előrehozott, nekem már soha nem lesz informatikám, csak szeretnék mindentől függetlenül info érettségit tenni, az iskolámtól, az óráktól mindentől függetlenül.
2016. júl. 30. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem már a másik kérdésednél is elmagyaráztam neked, hogy ez előrehozott, de lehet, hogy ha még tíz kérdést kiírsz, akkor nem lesz az.

Ha nem hiszel nekem, akkor olvasd el a 100/1997-es kormányrendeletet. Egyébként meg higgyél, amiben akarsz, nekem nem fáj. Amikor nem tudsz jelentkezni őszi érettségire, akkor el fogod hinni az igazságot.

2016. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel nekem már az angol érettségim megvan, ezért év végén egyel kevesebb tárgyból fogok érettségizni, így akkor felvehetem majd az infot is a vizsgatárgyak közé ha következő évben nem is lesz olyan órám? Egyébként azért írtam ki, mert a másik kérdésre a választ csak utána olvastam el ne idegeskedj.
2016. júl. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!