Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi értesítővel kapcsolat...

Egyetemi értesítővel kapcsolatos kérdés: Még mindig nem kaptam emailt a neptuntól se az egyetemtől, amíg a BME-s ismerőseim már igen, tudj@ valaki én miért nem kaptam még? Én a sotéra jelentkeztem.

Figyelt kérdés

2016. júl. 30. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

Kérlek ne hisztizz, köszi...

Kedden hirdették ki a ponthatárokat, ha szerdán, csütörtökön küldték el, akkor is kell 2-3 nap mire megkapod... chill.

2016. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy egy e-mail 2-3 napig jön, bocs.
2016. júl. 30. 22:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is már meg kelett volna kapnod, ha nem akarsz kollégiumra jelentkezni nem kell elkapkodni
2016. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kapnál e-mailt? Én sem kaptam, kaptam levelet helyette 1,5 héttel később...
2016. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Egyetem függő, van amelyik e-mailben küldi (pl ELTE), és van amelyik nem.
2016. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Látom Semmelweis Egyetem, levelet fogsz kapni, nem emailt. :) Ezért tart tovább a procedúra.
2016. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is erre a karra jelentkeztem, én sem kaptam még semmit. Ajánlott levél formájában fog érkezni?
2016. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is SE-ETK-ra megyek, és nekem se jött még meg a levél. A héten még ráér megérkezni. :)
2016. aug. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok, én is SE-ETK-ra megyek és nekem se jött még meg a levél. Mivel koliba megyek csütörtökig várok, ha addig nem érkezik meg felhívom a Tanulmányi Osztályt (asszem ez a neve).
2016. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleg meresz a stilusod, kisasszony.


En nem emailt kaptam, hanem postai levelet, es igen, minimum 2 nap, mig ideer. Regen igy mukodott a tajekoztatas, sot, volt h tobb idot vett igenybe. En is ma kaptam meg, az sms ota semmirol nem hallottam semmit.

2016. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!