Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti is nagyon várjátok a...

Ti is nagyon várjátok a sulikezdést? (frissen felvételizők)

Figyelt kérdés
Nem első egyetemem, de most tanulhatom majd azt, amire mindig is vágytam. Első választásomat a praktikusság és józan ész irányította. Most viszont az álomszakomra járhatok majd, és mindennél jobban várom. Ti hogy vagytok ezzel? Mennyire vagytok lelkesek az egyetem miatt? :)
2016. júl. 31. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én folytatom a tanulmányaim BA után MA-n, lelkes is vagyok meg nem is. Ez volt az álmom régóta, de félek is, mert nagyon kemény lesz és komoly teljesítményt várnak majd el, ráadásul mindezt franciául. Egyelőre még örülnék, ha kivehetném a szabadságom és pihenhetnék egy kicsit a nyáron, hátha több energiám lenne. :)
2016. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha szabad tudni mi az álomszakod?:)
2016. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!