Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet, hogy se levelet, se...

Lehet, hogy se levelet, se e-mailt nem fogok kapni az egyetemtől?

Figyelt kérdés
Látom, hogy mindenki már rég a neptunban mozgolódik, én meg még semmit se kaptam sehol. Lehet, hogy nem is fogok, és magamnak kell utánajárnom mindennek? Sok kollégiumban már hely sincs, ahol érdeklődtem, nem tudom mi lesz, ha nem kapok kolit...

2016. aug. 1. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
majd kapsz, én se kaptam még semmit. Ne izgulj, egy hét sem telt el az ponthatárok óta.
2016. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, csak a koli miatt is parázok kicsit, sok ismerősöm már nagyba' intézi magának.. úgy tudom, a levélben lesznek majd erről is információk, papírok.. meg nekem elég speciális a helyzetem, sok dolgot kell elintéznem majd, mindenféle iratokat megszereznem, stb. , szóval nem érek rá itt hetekig várakozni és semmit tenni..
2016. aug. 1. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Valamit mindenképpen kell kapnod, elméletileg Aug 5.-ig.
2016. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na, akkor talán pénteken kiküldik.. A kreditelismerési kérelem határozata is bőven a határidőn túl jött meg, szóbelizni is úgy mentem el, hogy ha nem hívom fel őket, akkor meg se tudom a felvételi vizsga pillanatáig, hogy elfogadták-e egyáltalán vagy nem. :D
2016. aug. 1. 14:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél? Nekünk pl. ma adják fel postára a leveleket, e-mailt nem kaptunk.
2016. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
PPKE-BTK
2016. aug. 1. 16:52
 7/12 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy ma adják postára?
2016. aug. 1. 17:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a KF-GAMF-ra jelentkeztem, ott már kint van egy PDF doksiban, hogy mi az éves terv, amiben ez is szerepel. :)
2016. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Féléves időbeosztást én is találtam, ugyanígy pdf-ben, de abban nem szerepel :/ Mindegy, hát péntekig csak megjön..
2016. aug. 1. 18:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam egy levelet az egyetemtől, de a neptun hozzáférésem nem volt benne, elvileg azt külön levélben küldik ki, pedig én is arra várok a koli miatt. Tesóm viszont már múlt héten emailben megkapta a neptunhoz az adatokat, úgyhogy egyeteme válogatja.
2016. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!