Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne pár kérdésem az egyetemi...

Lenne pár kérdésem az egyetemi beiratkozásról, az ETR-ről és egy régebbi egyetemi szakomról?

Figyelt kérdés

Felvettek a Szegedi Tudományegyetemre és az ETR-en keresztül szeretnék majd beiratkozni. Mikortól lehet majd? A kötelező tantárgyakat és a választhatót is mind ott kell majd intézni? Most regisztráltam,de még csak a szakot írja ki csak inaktív állapotban.


Valamit még nem értek. Több,mint 5 éve felvettek egy másik szakra, de sosem kezdtem el és nem is iratkoztam be. Na most a beiratkozás menüpontban mindkét szak megjelenik még ha jelenleg inaktív is mindkettő.Mindkettő finanszírozott képzés azonban ahogy írtam nem kezdtem el soha az előző szakot és nem iratkoztam be,tehát nem értem miért jelenik az meg nekem. Csak annyit kell majd tennem,hogy a mostani szakra beiratkozok és szabadon hagyom a régit? Gondolom,hogy az állami finanszírozott képzés,ha még nem vettem egyet sem igénybe.



2016. aug. 1. 22:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt írja ki a beiratkozásnál,hogy nem lehet állapotot változtatni. Még előtte levelet kapok az egyetemtől?
2016. aug. 1. 22:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Beíratkozni személyesen kell majd. Hogy pontosan melyik nap, hány órára és melyik terembe kell menni, arról kapsz majd levelet (nemsoká). Akkor fog átváltani az ETR állapota.
2016. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!