Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Te mit mondasz, mi a 3 legmaga...

Te mit mondasz, mi a 3 legmagasabb presztízsű szak az egyetemen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Orvosi, programtervező infó, mérnök. A jogit sokra tartják sokan, nekem nincs az első háromban.
2016. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, milyen presztízsre gondolsz. Arra, ahogyan azok ítélik meg, akik nem oda járnak, vagy akik odajárnak?

Szerintem tanult ember csupán szak neve alapján nem ítélkezik. Már csak azért sem, mert konkrét egyetem-kar + szak az, aminek presztízse van, ha már valaminek egyáltalán van.


Az meg lehet, hogy a jogi nincs az első háromban, de a mérnöki szakokat se vegyük min egy kalap alá...

2016. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Kinek mi a nehéz? Ezt így nem lehet kijelenteni, hogy ez a a legnehezebb és kész.


Én programtervező infón vagyok, az első szerint ez az egyik legnehezebb szak, nekem mégis nehezebb lenne pl. egy nyelvszak elvégzése, mert irtó rossz a nyelvérzékem.

2016. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Presztízsről beszélünk, nem nehézségről.
2016. aug. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

A presztizs jelentése befolyás, hatalom, tekintély.


Jelen világunkban aki az életünket menti meg, aki az informatikai rendszereket irányítja és aki az épületeket, géphálózatot, stb. tervezi annak van tekintélye. Ezért írtam ezt a hármat.

2016. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
orvos, állatorvos, biológus
2016. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Betanítot munkás
2018. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!