Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A NEPTUN köti az ebet a...

A NEPTUN köti az ebet a karóhoz és nem engedi, hogy megváltoztassam az adataimat, hogyan keményíthetek neki be?

Figyelt kérdés

Ha keménykedni akar ez a f0sch, hát tudja meg, hogy akkor én is megtanítom ám kesztyűbe dudálni!

Kérlek titeket ebben segítsetek nekem!


Amikor ki akartam nyomtatni a beiratkozási lapot, akkor láttam, hogy a neptun hazudik (!) ugyanis az "adategyeztetés"-ben a Q-térben (ennek is már milyen debil neve van, a Star Trekesdi már rég nem divat) megváltoztattam az adataimat!

De hiába változtattam meg az adataimat a Q space-ben ha a neptun agyáig ez nem jutott el!


Most meg akarom kinyomtatni a papírt, de ez a neptun direkt azért, hogy idegesítsen még NEM IS ENGEDI, hogy megváltoztassam az adataimat!


Most mi legyen?


Köszönöm a segítségeteket!


Üzenjünk Neptunnak, hogy ő is megértse!



2016. aug. 8. 00:45
 1/5 piriiiii ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Bizonyos helyekre, amik pedig hiányosak, be sem tudok írni semmit. :(

Bocsi az offért amúgy. De megértelek... mondjuk én hamar feladtam a próbálkozást, lesz, ami lesz.

2016. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A q-terbe bevitt adatokat ellenőrzi a to a feltöltött dokumentumokból, majd ők írják be a neptubna.

És szégyen, hogy ilyen stílussal te leszel majd az értelmiségi...

2016. aug. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyorsan változtatja meg a Quaestura Iroda az adataimat?

Amennyiben mindent helyesen töltött ki, valamint a megfelelő dokumentum olvasható és felismerhető szkennelt képét töltötte fel, úgy

legkésőbb a bejelentést követő 5. munkanapon megtörténik az adatváltoztatás.



Olvasni kéne.

2016. aug. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak, hogy az a vicc, hogy én már 6 napja töltöttem fel az adatokat.

Minden tisztán látható.

2016. aug. 8. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy nem kattintottal ra a "Bejelentes" gombra miutan feltoltotted a szükséges képeket? Ha nem az a gond akkor szerintem próbáld meg valahogy felvenni velük a kapcsolatot telefonon vagy ilyesmi :\ lehet valami hiba becsuszott.
2016. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!