Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus programra már az...

Erasmus programra már az egyetem első évében is jelentkezhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e Erasmus programban részt venni már a legelső egyetemi évben.

És ha a lehetőség meg van rá, akkor mekkora az esélye, hogy meg is kapom? Nyilvánvalóan ez elsősorban az eredményeimtől függ, de nem tudom, talán az is szerepet játszik benne, hogy első, második stb. éves vagyok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. nov. 26. 21:14
 1/2 anonim válasza:
En ugyvtudom, hogy hallgatoi jogviszonyban kell lenned az egyetemmel ahhoz, hogy megpalyazhass egy osztondijat. Egy evvel elotte hirdetik az erasmust a soron kvetkezo tanevre, tehat elso alkalommal, hogy reszt vehetsz, masodeves (harmadik feleves) hallgatonak kell lenned.
2015. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, hogy válaszoltál!
2015. nov. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!